Sveiki atvykę

    

Jau dvidešimt metų uždaroji akcinė bendrovė „Avona“ darbuojasi Lietuvos statybų rinkoje, ilgametė bendrovės specialistų patirtis – tai mūsų patikimumo garantas ir didžiausias bendrovės turtas. Su viltimi ir perspektyva žengiame į kitą savo veiklos dešimtmetį.

Mūsų bendrovė, teikianti aukštos kokybės statybos paslaugas, vadovaujasi lankstumo bei sąžiningos konkurencijos principais, skatinančiais Lietuvos statybinių organizacijų plėtrą ir tarpusavio bendradarbiavimą.


    

UAB „Avona“  – moderni bei aktyvi statybos firma, pasižyminti dinamiška, statybinių paslaugų vartotoją orientuota strategija, puoselėjanti vidinę ir išorinę kultūrą, savo veiklą grindžianti darbo išmanymu bei etika, dalyvaujanti visuomeniniame bei kultūriniame gyvenime.

Mes tikime kiekvieno bendrovės darbuotojo gebėjimais bei pastangomis, siekiant bendro tikslo. Nuolatinis darbuotojų profesinis tobulėjimas, veiklos rezultatų ir galimybių analizė pabrėžia asmeninio indėlio ir iniciatyvos svarbą.

Nuosekli, humanizmo ir krikščioniškomis vertybėmis grindžiama UAB „Avona“ veikla, orientuota į perspektyvą, užtikrina ne tik šiandieninę mūsų sėkmę, bet ir naujas ateities galimybes.

Visų mūsų pastangų galutinis tikslas yra statybinių paslaugų vartotojas, tad mums labai svarbu, kad pirkdamas UAB „Avona“ paslaugas, jis visuomet žinotų pasirinkęs aukščiausią kokybę.

    UAB „Avona“ yra puikus partneris vykdant statybas.

    KVIEČIAME BENDRADARBIAUTI!

Copyright © 2014. All Rights Reserved.